wynajem ELAB 

LABORATORIUM POMIAROWE WiRan

Musisz przeprowadzić testy na swoim urządzeniu elektronicznym lub prototypie? 

Chcesz wynająć infrastrukturę laboratoryjną w Trójmieście? 

WiRan prowadzi i wynajmuje przestrzeń laboratoryjną w Trójmieście. Nasza infrastruktura laboratoryjna i sprzęt pomiarowy pozwala na prowadzenie dokładnych i kompleksowych testów pomiarowych w zakresie elektroniki wysokiej i niskiej częstotliwości. Nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt pomiarowy pozwala na obserwację i archiwizację sygnałów, a zaawansowana infrastruktura laboratoryjna WiRan Gdynia – składająca się z klatki Faradaya i komory klimatycznej – pozwala na stworzenie specyficznego środowiska pomiarowego. Nasi doświadczeni inżynierowie RF i konstruktorzy sprzętowi w WiRan gwarantują niezawodność i wiarygodność pomiarów.

WiRan ELAB znajduje się na terenie PPNT Gdynia (Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Gdynia). Szczegółowy cennik oraz wykaz dostępnych urządzeń znajduje się na stronie ELAB.

„Specjalizujemy się w telemetrii, technologii RF/Microwave, rozwiązaniach IoT (LoRa, LoRaWan, NB-IoT i LTE-M) oraz badaniach EMC. Nasze przedsiębiorstwo opiera się na trzech filarach. Po pierwsze, posiadamy dwadzieścia lat doświadczenia w tej dziedzinie, co owocuje nie tylko siecią międzynarodowych partnerów, dostawców i klientów, ale również zdolnością do walidacji pomysłów i specyfikacji technicznych produktów w bardzo krótkim czasie. Po drugie, mamy do dyspozycji najwyższej klasy sprzęt pomiarowy i przestrzeń laboratoryjną, uniezależniająca nas od podwykonawców, co również eliminuje ryzyko dla naszych klientów. Po trzecie, nasi wykwalifikowani inżynierowie i pracownicy działu sprzedaży – niewielka fluktuacja pracowników jest bezpośrednim wynikiem kultury naszej firmy. W WiRanie możesz być sobą i doświadczyć rozwoju osobistego, pracując nad ekscytującymi projektami, które kształtują rynek.”

(Maciej Król, Założyciel i Prezes Zarządu Wiran Sp. z o.o.)

wynajem laboratorium EMC Trójmiasto - WiRan Gdynia

Specjalistyczny sprzęt w naszych laboratoriach pozwala nam na przeprowadzanie nawet najbardziej zaawansowanych testów i tworzenie wysokiej jakości produktów IoT, w tym własnej linii produktów SEZO. Poniżej przedstawiamy Państwu najważniejsze urządzenia, które oferujemy w naszym laboratorium.

EMC oznacza kompatybilność elektromagnetyczną. WiRan Polska oferuje badania EMC oraz usługi RFI (radio frequency interference) na terenie Trójmiasta. WiRan jest operatorem ELAB w PPNT w Gdyni. W laboratoriach pomiarowych możemy wykonywać dokładne i kompleksowe pomiary elektroniki wysokiej i niskiej częstotliwości.

Nasza infrastruktura laboratoryjna składa się m.in. z jednej z największych klatek Faradaya w okolicy i komory klimatycznej. Szczegółowe informacje związane z naszą infrastrukturą laboratoryjną, usługami testów EMC oraz wyceną znajdują się na stronie ELAB

Nasz zespół w WiRan (Wireless Range Systems) posiada ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie projektowania RF i telemetrii. 

wynajem laboratorium hardware Trójmiasto - WiRan Gdynia

Mikrofalowy Analizator Sieci Keysight N5224A-400

✔ 4 porty z elastycznymi kablami pomiarowymi Rosenberger (VA41-TP-2.92-60)

Zakres częstotliwości 10 MHz – 43.5 GHz, dynamika 127dB

✔ maksymalna moc wyjściowa 13 dBm

2 portowy elektroniczny kalibrator N4693A z opcją M0F

Analizator Widma Keysight N9030A-543

✔ rozszerzony o opcję P43, B1X, MPB, EXM

Zakres częstotliwości 3 Hz – 43 GHz

Maksymalne pasmo analizy 160 MHz, DANL@1GHz = -171 dBm

DOSTĘPNY SPRZĘT

Musisz przeprowadzić testy na swoim urządzeniu elektronicznym lub prototypie? Chcesz wynająć infrastrukturę laboratoryjną w Trójmieście? WiRan ELAB znajduje się na terenie PPNT Gdynia (Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Gdynia). Szczegółowy cennik oraz wykaz dostępnych urządzeń znajduje się na stronie ELAB.

Nasze wyposażenie - WiRan ELAB Gdynia - PPNT

WYNAJMIJ PRZESTRZEŃ LABORATORYJNĄ

ROSNĄCE KOMPETENCJE OD 2002 ROKU

Projektowanie RF i rozwiązania telemetryczne od 2002 roku - WiRan

✔ Nie jesteśmy tu od wczoraj – od 2002 roku stopniowo i stabilnie ewoluowaliśmy w firmę, którą jesteśmy dzisiaj.

✔ Wszyscy nasi inżynierowie otrzymali wzorowe wykształcenie na najlepszej uczelni technicznej w województwie pomorskim.

✔ Funkcjonując w ramach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, jesteśmy regularnie otrzymujemy różne możliwości kształcenia i nawiązywania kontaktów.

✔ Posiadanie własnych laboratoriów wraz ze światowej klasy sprzętem pozwala nam na ciągłe dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości usług w sektorze RF i IoT.

OD ZERA DO GOTOWEGO PRODUKTU W MGNIENIU OKA

prototypy hardware i IoT - WiRan Sp. z o.o.
prototypy hardware i IoT - WiRan Sp. z o.o.

✔ Zespół inżynierów WiRan zapewni Ci najwyższej klasy usługi konsultacyjne w trakcie całego procesu.

✔ Zaproponujemy Ci optymalne rozwiązanie techniczne – biorąc pod uwagę dostępne narzędzia i możliwości techniczne.

✔ Zaplecze techniczne WiRan wraz z doświadczonymi inżynierami umożliwia realizację wszystkich etapów we własnym zakresie.

✔ Wykorzystujemy nasze know-how, aby dostarczyć naszym klientom szczegółową specyfikację techniczną wraz z dokładną ofertą cenową – dzięki temu ani Ty, ani Twój budżet nie będziecie nieprzyjemnie zaskoczeni.

INTERNET RZECZY

✔ Wykorzystując wszystkie dostępne zasoby, wprowadzimy Twój produkt do świata Internetu Rzeczy.

✔ Nasz hardware/firmware, jak również doświadczenie w tworzeniu prototypów, pozwala nam być kompleksowym dostawcą usług, wykonującym wszystkie etapy projektu we własnym zakresie.

✔ Twój produkt w mgnieniu oka będzie gotowy do wprowadzenia na rynek, zgodny ze wszelkimi normami EMC.

✔ Stworzyliśmy również własną linię produktów IoT pod marką SEZO, korzystając w pełni z naszych laboratoriów i światowej klasy sprzętu.

produkty IoT i prototypy IoT - WiRan Sp. z o.o.

NAPISZ DO NAS

Polityka Prywatności WiRan