Internet Rzeczy 

PRZYSZŁOŚĆ JEST TERAZ

Internet of Things czyli Internet Rzeczy to nie tylko chwilowa moda czy slogan. IoT jest już rzeczywistością i można go zobaczyć na światowym rynku w postaci produktów, usług i rozwiązań. Dziś możemy wykorzystać dane i nadać im sens za pomocą zaawansowanej analizy danych, a urządzenia i sensory będące częścią Internetu Rzeczy mogą pomóc nam zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza, zwiększyć efektywność upraw rolnych, a nawet wykryć i opanować śmiertelne wirusy. WiRan opracowuje koncepcję i tworzy produkty IoT.  Jedno z naszych rozwiązań zostało zaprezentowane na „LTE-M Prototyping Summit in Vienna”.

Dlaczego IoT ma znaczenie dla Ciebie, jako firmy? Podłączenie twojej firmy do sieci IoT może zwiększyć jej wydajność, bezpieczeństwo i ostatecznie rentowność. Nasi inżynierowie RF i HW z WiRan mogą wesprzeć Twój projekt ekspertyzą w dziedzinie RF i telemetrii, nasz zespół może dodać funkcje RF do Twoich urządzeń, czyniąc je częścią świata IoT. Wraz z naszym zespołem inżynierów opracowaliśmy również własną gamę produktów, SEZO, wykorzystując najlepsze dostępne technologie. Nasze urządzenia mogą być podłączone do takich platform jak platforma Orange Live Objects, co ułatwia analizę i wykorzystanie zebranych danych.

SEZO – NASZE ROZWIĄZANIA IoT

SEZO - rozwiązania IoT - WiRan

SEZO – NASZE ROZWIĄZANIA IoT

Linia produktów SEZO ma szeroki zakres zastosowań – od terenów przemysłowych, przez przestrzenie publiczne, po użytkowników prywatnych.

Nasze rozwiązania wykorzystują technologię LoRaWAN, a także technologie LoRa, NB-IoT i LTE-M.

Produkty IoT SEZO mierzą różne parametry środowiskowe, są w pełni konfigurowalne i mogą być dostosowywane, a także wzbogacane o dodatkowe funkcje w zależności od potrzeb i sposobu użytkowania.

Dowiedz się więcej o naszych produktach SEZO.

SEZO - rozwiązania IoT - WiRan

SEZO – MONITORING ŚRODOWISKA

linia produktów IoT SEZO - WiRan

SEZO – MONITORING ŚRODOWISKA

Niezależnie od tego, czy korzystasz z naszych standardowych, czy też dopasowanych do potrzeb klienta urządzeń, istnieje wiele zastosowań produktów SEZO – od monitorowania pomieszczeń firmy po wykorzystanie zebranych danych do poprawy bezpieczeństwa przestrzeni publicznych.

W każdej sytuacji, w której monitorowanie różnych parametrów środowiskowych może okazać się przydatne, nasze produkty SEZO, opracowane i produkowane przez WiRan, znajdą zastosowanie. W tym dziale przedstawiamy Ci tylko kilka sposobów wykorzystania produktów SEZO do monitorowania jakości powietrza, zasobów czy stref komfortu. 

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o zarezerwowanie spotkania konsultacyjnego z naszym projektantem/konsultantem produktów RF.

DLACZEGO WSPÓŁPRACA Z NAMI

Rosnący w szybkim tempie rynek i coraz krótsze cykle życia produktów sprawiają, że czas wprowadzenia produktu na rynek (ang. Time to Market) staje się coraz ważniejszym aspektem. Dlaczego time-to-market jest tak ważny? Skrócenie tradycyjnego cyklu życia produktu – w wielu branżach – oznacza, że wymiana usługi lub linii produktów co około dwa lata jest obecnie praktycznie normą. 

Ponadto, jeśli przedsiębiorstwo nie jest w stanie sprawnie wprowadzić swojego produktu na rynek ryzykuje, że konkurencja okaże się szybsza, a innowacyjność i atrakcyjność planowanego produktu gwałtownie zmniejszy się. Czas wprowadzenie produktu na rynek (TTM) jest jednym z atutów firmy WiRan. Jako dostawca usług R&D (R&DaaS) jesteśmy w stanie zrealizować Twój projekt od etapu 1 (projekt specyfikacji technicznej) do etapu N (działający prototyp) w odpowiednio krótkim czasie. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie projektowania radiowego, a nasze doświadczenie w tym zakresie sięga już dwóch dekad.

20 lat doświadczenia - biuro projektowe hardware - WiRan

Od 2002 roku WiRan jest ekspertem w dziedzinie projektowania urządzeń radiowych i sprzętu elektronicznego.

projektowanie RF i konsultacje EMC - WiRan

Jesteśmy czymś więcej niż inżynierami – jesteśmy Twoimi konsultantami.

inżynierowie RF - WiRan

Absolwenci Politechniki Gdańskiej – inżynierowie RF i specjaliści od telemetrii.

rozwiązania RF - kompleksowa usługa - WiRan

Kompleksowy dostawca usług. Koncepcja, testy i produkcja wykonywana we własnym zakresie.

doświadczeni inżynierowie + zaawansowany sprzęt
= wysokiej jakości produkty IoT

wyślij zapytanie ofertowe

poznaj nasz zespół

WiRan Sp. z o.o.w 2023 roku realizuje projekt grantowy nr PBE.07.2023, pt.:

„POMORSKI BROKER EKSPORTOWY. KOMPLEKSOWY SYSTEM WSPIERANIA EKSPORTU W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM”

w ramach Działania 2.3. Aktywność eksportowa Osi Priorytetowej 2.
Przedsiębiorstwa Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.
Nr wniosku: WNG-PBE.07.2023/039

Cel projektu:

Celem jest wsparcie ekspansji międzynarodowej pomorskich przedsiębiorstw z sektora MŚP. System obejmuje zarówno program dedykowany firmom, które nie podejmowały do tej pory działań eksportowych lub są początkującymi eksporterami, jak również firmom, które chcą rozwijać dotychczasową działalność eksportową.

Wiran do realizacji celu wybrał dwa wydarzenia targowe: Construction Machinery Exhibition w Nadarzynie pod Warszawą i POLECO w Poznaniu.

Planowany efekt: Pozyskanie nowych zagranicznych kontrahentów biznesowych, pozyskanie informacji o ich rynkach, wzmocnienie rozpoznawalności firmy WiRan i jej marki produktowej SEZO.

Wartość projektu: PLN 31,542.86

Wkład Funduszy Europejskich: 50% wartości projektu.

WiRan i Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego - projektowanie RF
SEZO na wydarzeniu HUBRAUM w Wiedniu

AKTUALIZACJA:

PRASA

Produkty WiRan i SEZO zostały wymienione w różnych mediach offline i online. Można nas znaleźć na przykład na stronach www.hubraum.com (inkubator technologiczny Deutsche Telekom) oraz www.space.biz.pl (Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego).
WiRan i Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego - projektowanie RF
SEZO na wydarzeniu HUBRAUM w Wiedniu

OBSŁUGIWANE BRANŻE

Branża kosmiczna - WiRan
Branża kolejowa - WiRan
Branża IoT - WiRan
Branża morska - WiRan

NAPISZ DO NAS

Polityka Prywatności WiRan