Internet Rzeczy 

PRZYSZŁOŚĆ JEST TERAZ

Internet of Things czyli Internet Rzeczy to nie tylko chwilowa moda czy slogan. IoT jest już rzeczywistością i można go zobaczyć na światowym rynku w postaci produktów, usług i rozwiązań. Dziś możemy wykorzystać dane i nadać im sens za pomocą zaawansowanej analizy danych, a urządzenia i sensory będące częścią Internetu Rzeczy mogą pomóc nam zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza, zwiększyć efektywność upraw rolnych, a nawet wykryć i opanować śmiertelne wirusy. WiRan opracowuje koncepcję i tworzy produkty IoT.  Jedno z naszych rozwiązań zostało zaprezentowane na „LTE-M Prototyping Summit in Vienna”.

Dlaczego IoT ma znaczenie dla Ciebie, jako firmy? Podłączenie twojej firmy do sieci IoT może zwiększyć jej wydajność, bezpieczeństwo i ostatecznie rentowność. Nasi inżynierowie RF i HW z WiRan mogą wesprzeć Twój projekt ekspertyzą w dziedzinie RF i telemetrii, nasz zespół może dodać funkcje RF do Twoich urządzeń, czyniąc je częścią świata IoT. Wraz z naszym zespołem inżynierów opracowaliśmy również własną gamę produktów, SEZO, wykorzystując najlepsze dostępne technologie. Nasze urządzenia mogą być podłączone do takich platform jak platforma Orange Live Objects, co ułatwia analizę i wykorzystanie zebranych danych.

SEZO – NASZE ROZWIĄZANIA IoT

SEZO - rozwiązania IoT - WiRan

SEZO – NASZE ROZWIĄZANIA IoT

Linia produktów SEZO ma szeroki zakres zastosowań – od terenów przemysłowych, przez przestrzenie publiczne, po użytkowników prywatnych.

Nasze rozwiązania wykorzystują technologię LoRaWAN, a także technologie LoRa, NB-IoT i LTE-M.

Produkty IoT SEZO mierzą różne parametry środowiskowe, są w pełni konfigurowalne i mogą być dostosowywane, a także wzbogacane o dodatkowe funkcje w zależności od potrzeb i sposobu użytkowania.

Dowiedz się więcej o naszych produktach SEZO.

SEZO - rozwiązania IoT - WiRan

SEZO – MONITORING ŚRODOWISKA

linia produktów IoT SEZO - WiRan

SEZO – MONITORING ŚRODOWISKA

Niezależnie od tego, czy korzystasz z naszych standardowych, czy też dopasowanych do potrzeb klienta urządzeń, istnieje wiele zastosowań produktów SEZO – od monitorowania pomieszczeń firmy po wykorzystanie zebranych danych do poprawy bezpieczeństwa przestrzeni publicznych.

W każdej sytuacji, w której monitorowanie różnych parametrów środowiskowych może okazać się przydatne, nasze produkty SEZO, opracowane i produkowane przez WiRan, znajdą zastosowanie. W tym dziale przedstawiamy Ci tylko kilka sposobów wykorzystania produktów SEZO do monitorowania jakości powietrza, zasobów czy stref komfortu. 

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o zarezerwowanie spotkania konsultacyjnego z naszym projektantem/konsultantem produktów RF.

DLACZEGO WSPÓŁPRACA Z NAMI

Rosnący w szybkim tempie rynek i coraz krótsze cykle życia produktów sprawiają, że czas wprowadzenia produktu na rynek (ang. Time to Market) staje się coraz ważniejszym aspektem. Dlaczego time-to-market jest tak ważny? Skrócenie tradycyjnego cyklu życia produktu – w wielu branżach – oznacza, że wymiana usługi lub linii produktów co około dwa lata jest obecnie praktycznie normą. 

Ponadto, jeśli przedsiębiorstwo nie jest w stanie sprawnie wprowadzić swojego produktu na rynek ryzykuje, że konkurencja okaże się szybsza, a innowacyjność i atrakcyjność planowanego produktu gwałtownie zmniejszy się. Czas wprowadzenie produktu na rynek (TTM) jest jednym z atutów firmy WiRan. Jako dostawca usług R&D (R&DaaS) jesteśmy w stanie zrealizować Twój projekt od etapu 1 (projekt specyfikacji technicznej) do etapu N (działający prototyp) w odpowiednio krótkim czasie. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie projektowania radiowego, a nasze doświadczenie w tym zakresie sięga już dwóch dekad.

20 lat doświadczenia - biuro projektowe hardware - WiRan

Od 2002 roku WiRan jest ekspertem w dziedzinie projektowania urządzeń radiowych i sprzętu elektronicznego.

projektowanie RF i konsultacje EMC - WiRan

Jesteśmy czymś więcej niż inżynierami – jesteśmy Twoimi konsultantami.

inżynierowie RF - WiRan

Absolwenci Politechniki Gdańskiej – inżynierowie RF i specjaliści od telemetrii.

rozwiązania RF - kompleksowa usługa - WiRan

Kompleksowy dostawca usług. Koncepcja, testy i produkcja wykonywana we własnym zakresie.

doświadczeni inżynierowie + zaawansowany sprzęt
= wysokiej jakości produkty IoT

wyślij zapytanie ofertowe

poznaj nasz zespół

PRASA

Produkty WiRan i SEZO zostały wymienione w różnych mediach offline i online. Można nas znaleźć na przykład na stronach www.hubraum.com (inkubator technologiczny Deutsche Telekom) oraz www.space.biz.pl (Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego).
WiRan i Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego - projektowanie RF
SEZO na wydarzeniu HUBRAUM w Wiedniu

OBSŁUGIWANE BRANŻE

Branża kosmiczna - WiRan
Branża kolejowa - WiRan
Branża IoT - WiRan
Branża morska - WiRan

NAPISZ DO NAS

Polityka Prywatności WiRan