nasze branże

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Wraz z rosnącą liczbą dostępnych na rynku produktów IoT nie jest już kwestią, czy dana branża lub przedsiębiorstwo może odnieść korzyści z przyjęcia rozwiązań IoT. Jest to raczej kwestia tego, jaki rodzaj rozwiązań IoT powinien zostać wykorzystany przez daną branżę lub przedsiębiorstwo w celu osiągnięcia korzyści. Właściciele przedsiębiorstw z różnych branż powinni zadać sobie pytanie – jakie rozwiązania lub produkty związane z obszarem Internetu Rzeczy powinniśmy wykorzystać w celu poprawy naszej wydajności, bezpieczeństwa, a nawet rentowności? Podobnie jak wcześniej Internet, tak obecnie Internet Rzeczy stopniowo staje się częścią wielu branż, dlatego też w WiRan oferujemy nasze usługi przedstawicielom z różnych branż.

Jesteś zainteresowany wykorzystaniem rozwiązań IoT do usprawnienia wewnętrznych procesów w swojej firmie lub przeniesieniem swojego produktu prosto do XXI wieku? 

WiRan nie tylko specjalizuje się w dodawaniu funkcjonalności RF do już istniejących urządzeń. Opracowaliśmy również własną linię produktów IoT o nazwie SEZO – oferującą sensory wykorzystujące najlepsze dostępne obecnie technologie do pomiaru takich parametrów jak temperatura i natężenie światła, a także ruchu czy wstrząsów.

PRZEMYSŁ KOSMICZNY

projekt we współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną - WiRan Sp. z o.o.

Od 2016 roku WiRan, rozpoczynając współpracę z ESA (Europejską Agencją Kosmiczną), oficjalnie wszedł na rynek przemysłu kosmicznego. Oferujemy nasze wsparcie jako specjaliści ds. RF, opracowując m.in. anteny umożliwiające dwukierunkową komunikację z satelitami. W 2023 roku nasze komponenty polecą w kosmos na pokładzie CubeSat – satelity wielkości kostki Rubika. Ich główną misją jest demonstrowanie nowych technologii i wspomaganie badań naukowych.

PRZEMYSŁ MORSKI

projektowanie RF i konsultacje EMC dla klientów branży morskiej

WiRan Polska wspiera klientów z sektora morskiego i wojskowego. 

  • Systemy o wysokiej niezawodności dedykowane do integracji z istniejącymi już systemami. 
  • Symulacje i pomiary kompatybilności wojskowych systemów łączności.
  • Pełna poufność we współpracy z jednostkami wojskowo-państwowymi (np. CTM).

PRZEMYSŁ KOLEJOWY

rozwiązania WiRan w branży kolejowej - Gdynia

Lubisz Deutsche Bahn w Niemczech czy pociągi Intercity w Polsce? Świetnie. My też! WiRan poprawia jakość życia podróżnych, zwłaszcza tych, którzy podróżują w celach służbowych, oferując dostęp do Internetu w pociągach – wprowadzamy podróżowanie koleją w XXI wiek. Coraz więcej linii, zwłaszcza tych działających na trasach długodystansowych, dodaje do swoich usług opcję WiFi, a WiRan może z dumą ogłosić, że jest częścią tego procesu. Czy wykorzystać takie technologie jak  LoRa, LoRaWan, NB-IoT i LTE-M? Zajmiemy się tym.

INTERNET RZECZY

projektowanie i prototypy IoT  - WiRan Sp. z o.o.

W WiRanie, wykorzystując nasze doświadczenie i wysokiej jakości profesjonalny sprzęt, dodajemy funkcje RF do już istniejących produktów, sprawiając, że zaczynają „rozmawiać”, a tym samym wprowadzamy je do świata IoT. Towarzyszymy Ci przez cały proces, począwszy od specyfikacji technicznych, poprzez wycenę, a skończywszy na procesie wdrożenia. Z WiRan jako specjalistą w dziedzinie RF w bardzo krótkim czasie przejdziesz od pomysłu na produkt do wypuszczenia go na rynek.

WYNAJMIJ NASZĄ PRZESTRZEŃ LABORATORYJNĄ

wynajem ELAB Trójmiasto - WiRan Gdynia

Musisz przeprowadzić testy na swoim urządzeniu elektronicznym lub prototypie? Chcesz wynająć infrastrukturę laboratoryjną w Trójmieście? WiRan prowadzi i wynajmuje laboratoria w Trójmieście, w Gdyni. Nasza infrastruktura laboratoryjna i sprzęt pomiarowy pozwala na prowadzenie dokładnych i kompleksowych testów pomiarowych w zakresie elektroniki wysokiej i niskiej częstotliwości. Nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt pomiarowy pozwala na obserwację i archiwizację sygnałów, a zaawansowana infrastruktura laboratoryjna WiRan Gdynia – składająca się m.in. z klatki Faradaya i komory klimatycznej – pozwala na stworzenie specyficznego środowiska pomiarowego. Nasi doświadczeni inżynierowie RF oraz pracownicy laboratorium WiRan gwarantują niezawodność i wiarygodność pomiarów. Laboratorium WiRan ELAB znajduje się na terenie PPNT Gdynia (Pomorski Park Naukowo-Technologiczny). Aby uzyskać szczegółowy cennik, jak również listę dostępnego sprzętu, kliknij na przycisk poniżej.

Customer reviews - Telemobile Electronics and WiRan Poland

“Polecamy WiRan jako dostawcę usług R&DaaS w dziedzinie elektroniki i projektowania hardware, a w szczególności know-how w zakresie rekonfiguracji sieci radiowych i urządzeń do pomiaru EMC.”

Marek Łangowski, 2019 

Telemobile Electronics

www.telemobilelabs.com

Customer reviews - Telemobile Electronics and WiRan Poland

„Współpracujemy z WiRanem od 2014 roku. Możemy polecić ten zespół jako wiarygodnego partnera w projektach badawczo-rozwojowych, począwszy od analizy wymagań, studium wykonalności, a skończywszy na dostawie produktu końcowego”.

Rafał Namiotko, 2019

CTM Gdynia

www.ctm.gdynia.pl 

Customer reviews - Telemobile Electronics and WiRan Poland

„WiRan zapewnił naszemu zespołowi SOLARIS w Poznaniu szkolenie z zakresu podstaw RF, obejmujące takie tematy jak komponenty, normy, systemy komunikacyjne, interfejsy radiowe, okablowanie i zapewnienie jakości.”

Michał Podolski, 2016

Solaris Bus & Coach

www.solarisbus.com

UZYSKAJ OFERTĘ JUŻ TERAZ

WIRAN OD KUCHNI

NASI PARTNERZY

Żadna firma nie działa w próżni. Nic więc dziwnego, że w WiRan udało nam się na przestrzeni lat nawiązać wiele współpracy z wykwalifikowanymi dostawcami, lokalnymi usługodawcami, agencjami i stowarzyszeniami, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym. Poniżej znajduje się mały przegląd firm, z którymi obecnie współpracujemy lub z którymi mieliśmy przyjemność pracować w przeszłości. W tym miejscu chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby podziękować wszystkim zaangażowanym osobom za pierwszorzędną współpracę w ostatnich latach i podziękować za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Sukcesy naszych klientów są naszymi sukcesami. Aby uzyskać szczegółową listę referencji, proszę skorzystać z naszego formularza kontaktowego. Chętnie udostępnimy Państwu szczegółową listę referencji, jak również prezentację naszej firmy. 

Czekamy na Twoje zapytania projektowe i inicjatywy badawczo-rozwojowe. Skontaktuj się z WiRan już teraz!

Europejska Agnecja Kosmiczna - partner WiRan Sp. z o.o.
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni - partner WiRan
SOLARIS S.A. - klient WiRan
Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz - klient WiRan Sp. z o.o.
Else Poland Sp. z o.o. - klient WiRan z branży morskiej

NAPISZ DO NAS

Polityka Prywatności WiRan