usługi B+R

DODAWANIE FUNKCJI RF

WiRan wspiera klientów komercyjnych i publicznych (gminy, miasta) w zakresie usług B+R. Co to oznacza? Że oferujemy możliwość dodania kompleksowych funkcjonalności RF do istniejącego już produktu naszego klienta (hardware) – sprawiamy, że urządzenie zaczyna „rozmawiać”, co z kolei może ulepszyć User Experience, a także zwiększyć zyski naszego klienta. Przykładem zastosowania usługi B+R może być np. instalacja czujników parkingowych – użytkownik końcowy ma podgląd danych za pomocą aplikacji i może szybko sprawdzić dostępność miejsc parkingowych jeszcze przed przybyciem na miejsce. Inny przypadek zastosowania to dodanie funkcji RF do wodomierzy. Dzięki temu zamiast ręcznie odczytywać dane z licznych wodomierzy na terenie dużego osiedla mieszkaniowego, inżynierowie z publicznego przedsiębiorstwa wodociągowego mogą odczytywać te dane bezpośrednio w swoim lokalnym biurze. W ten sposób WiRan przyczynił się do uczynienia tego procesu bardziej efektywnym – poprzez m.in. oszczędność czasu i ograniczenie liczby błędów ludzkich.

Dzięki naszemu prawie 20-letniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze (inżynierowie RF, inżynierowie HW i FW oraz eksperci IoT) w Trójmieście oraz w pełni wyposażonym laboratoriom EMC możemy szybko dostarczyć klientowi usługę obejmującą nie tylko specyfikację techniczną i precertyfikacje EMC, ale także konsultacje i studia wykonalności na wczesnym etapie procesu rozwoju produktu/usługi.

Nasi konsultanci RF i HW mogą w krótkim czasie przejść od pomysłu, poprzez działający prototyp, do gotowego do wprowadzenia na rynek produktu.

WSPÓŁPRACA Z NAMI 

ELAB i biuro projektowe HW  - WiRan Sp. z o.o.

Czy masz pomysł na produkt lub posiadasz istniejący już produkt, który chciałbyś uczynić inteligentnym, dodając do niego funkcje RF i czyniąc go odpornym na trudne warunki środowiskowe? WiRan jest właściwym partnerem dla Ciebie. Możemy sprawić, że Twoje urządzenie będzie „rozmawiało”, a ponadto posiadamy umiejętności z zakresu projektowania hardware niezbędne do tworzenia produktów IoT dla różnych zastosowań i o różnym poziomie złożoności. 

Jakie są mocne strony WiRan? Ze względu na prawie dwie dekady obecności na rynku i doświadczenie z klientami z różnych sektorów wiemy, że każdy przypadek zastosowania jest inny i wymaga innych rozwiązań. 

W WiRan mamy doświadczenie i wiedzę, aby przeprowadzić profesjonalne konsultacje i doradzić Ci w zakresie projektowania produktów i usług, w ramach dynamicznego rynku (platformy IoT i IoT HW design).

PRZYKŁADOWE PROJEKTY

WiRan rozwiązania IoT - przejście dla pieszych

PRZYKŁADOWE PROJEKTY

Nasze usługi jako biura projektowego hardware nie ograniczają się do dostarczania specyfikacji technicznych i cen nowego, „mówiącego” produktu – wspieramy Cię również w całym procesie wdrażania i zapewniamy odpowiednią gwarancję jakości i precertyfikację EMC.

Lubimy łączyć światy elektroniki i mechaniki. W WiRanie posiadamy również solidną wiedzę z zakresu oprogramowania sprzętowego (firmware) i możemy działać dla naszych klientów jako dostawca świadczący pełen zakres usług, począwszy od studium wykonalności, poprzez prototypowanie HW (w tym PCB design), a skończywszy na produkcie gotowym do wprowadzenia na rynek. 

Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma przykładami, jak usługi WiRan mogą dodawać nowe, ekscytujące funkcjonalności do istniejących już produktów.

WiRan rozwiązania IoT - przejście dla pieszych

ROSNĄCE KOMPETENCJE OD 2002 ROKU

Projektowanie RF i rozwiązania telemetryczne od 2002 roku - WiRan

✔ Nie jesteśmy tu od wczoraj – od 2002 roku stopniowo i stabilnie ewoluowaliśmy w firmę, którą jesteśmy dzisiaj.

✔ Wszyscy nasi inżynierowie otrzymali wzorowe wykształcenie na najlepszej uczelni technicznej w województwie pomorskim.

✔ Funkcjonując w ramach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, jesteśmy regularnie otrzymujemy różne możliwości kształcenia i nawiązywania kontaktów.

✔ Posiadanie własnych laboratoriów wraz ze światowej klasy sprzętem pozwala nam na ciągłe dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości usług w sektorze RF i IoT.

OD ZERA DO GOTOWEGO PRODUKTU W MGNIENIU OKA

Hardware i prototypowanie IoT - WiRan Sp. z o.o.

✔ Zespół inżynierów WiRan zapewni Ci najwyższej klasy usługi konsultacyjne w trakcie całego procesu.

✔ Zaproponujemy Ci optymalne rozwiązanie techniczne – biorąc pod uwagę dostępne narzędzia i możliwości techniczne.

✔ Zaplecze techniczne WiRan wraz z doświadczonymi inżynierami umożliwia realizację wszystkich etapów we własnym zakresie.

✔ Wykorzystujemy nasze know-how, aby dostarczyć naszym klientom szczegółową specyfikację techniczną wraz z dokładną ofertą cenową – dzięki temu ani Ty, ani Twój budżet nie będziecie nieprzyjemnie zaskoczeni.

Nie jesteś jeszcze przekonany?

Obejrzyj teraz nasz pakiet produktów IoT SEZO, które możemy dopasować również do Twoich wymagań i konkretnych zastosowań.

Hardware i prototypowanie IoT - WiRan Sp. z o.o.

INTERNET RZECZY

rozwiązania i projektowanie IoT - WiRan Sp. z o.o.

✔ Wykorzystując wszystkie dostępne zasoby, wprowadzimy Twój produkt do świata Internetu Rzeczy.

✔ Nasz hardware/firmware, jak również doświadczenie w tworzeniu prototypów, pozwala nam być kompleksowym dostawcą usług, wykonującym wszystkie etapy projektu we własnym zakresie.

✔ Twój produkt w mgnieniu oka będzie gotowy do wprowadzenia na rynek, zgodny ze wszelkimi normami EMC.

✔ Stworzyliśmy również własną linię produktów IoT pod marką SEZO, korzystając w pełni z naszych laboratoriów i światowej klasy sprzętu.

umów się na konsultacje

WiRan od kuchni

OBSŁUGIWANE BRANŻE

Branża kosmiczna - WiRan
Branża kolejowa - WiRan
Branża IoT - WiRan
Branża morska - WiRan

NAPISZ DO NAS

Polityka Prywatności WiRan