usługi B+R
– proces

STUDIA WYKONALNOŚCI I PROTOTYPOWANIE

Nasi doświadczeni inżynierowie HW i RF w WiRan pomogą Ci błyskawicznie przeprowadzić Twój produkt od etapu pomysłu do produktu w pełni gotowego do wprowadzenia na rynek. Jeśli masz produkt i myślisz o tym, aby „porozmawiać”, dodając do niego funkcje RF, WiRan jest właściwym miejscem dla Ciebie. Jesteśmy aktywni w tym obszarze od 2002 roku. Nasi klienci z sektora morskiego, wojskowego, kolejowego i IoT regularnie podchodzą do nas z różnymi projektami związanymi z telemetrią i projektowaniem RF. 

Jesteśmy tu po to, aby dostarczyć Ci wszystkich potrzebnych informacji, tj. jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze, które z nich będzie najbardziej wykonalne i opłacalne (łącznie z kompleksowym studium wykonalności), aby upewnić się, że żadne z Twoich zasobów nie pójdzie na marne. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie kompatybilności elektromagnetycznej i od samego początku zadbamy o to, aby w procesie projektowania produktu uwzględnić EMC. Jest to ważne dla celów zapewnienia jakości, jak również czasu wprowadzenia na rynek (TTM). Przejdziemy od pomysłu lub niejasnej koncepcji do wprowadzenia produktu na rynek w możliwie najkrótszym czasie.

KROK 1 – KONCEPCJA KLIENTA

WiRan Gdynia - proces B+R krok 1

W pierwszym etapie współpracy omówimy, gdzie jesteś teraz ze swoim produktem i dokąd chcesz z nim iść – omówimy pożądany efekt końcowy i wizję.

Najpierw słuchamy, a dopiero wtedy zaczynamy działać, zadając przy tym kolejne pytania. Dbamy o to, aby jak najlepiej zrozumieć Twoją koncepcję

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy dokładnie, jakie pytania należy zadać, aby później mieć pewność, że nasza propozycja spełni Twoje oczekiwania. Wspólnie przygotowujemy listę wszystkich funkcji, jakie powinno posiadać urządzenie.

KROK 2 – WEWNĘTRZNA DYSKUSJA

Kolejnym krokiem w procesie usługi B+R (R&DaaS) jest nasza wewnętrzna dyskusja. Cały zespół WiRan wspólnie dyskutuje o tym, co byłoby najlepsze dla Ciebie, Twojej firmy i Twojego produktu/rozwiązania. Przygotowujemy przegląd dostępnych technologii i robimy burzę mózgów w celu ustalenia, które z nich najlepiej pasowałyby do tego projektu. 

Dbamy o to, aby wybrać rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom i Twoim potrzebom. Może się zdarzyć, że przyjdziesz do nas z pomysłem A, ale po dalszych dyskusjach okazuje się, że pomysł B będzie dla Ciebie lepszym, bardziej realnym rozwiązaniem.

Wewnętrzne dyskusje trwają 2-3 dni, maksymalnie 1 tydzień. Powinieneś przy tym być przygotowany na telefoniczny bądź mailowy kontakt z nami – najprawdopodobniej będziemy mieć jeszcze kilka dodatkowych pytań, niezbędnych do zrozumienia Twojej wizji.

WiRan Gdynia - proces B+R krok 2

KROK 3 – PRZEDSTAWIENIE ROZWIĄZANIA

WiRan Gdynia - proces B+R krok 3

Krok trzeci naszego procesu usługi B+R – ponownie spotykamy się. Nadszedł czas, aby zaprezentować Ci najlepsze rozwiązanie, wraz z obszerną listą specyfikacji technicznych, która została oparta na naszych badaniach i Twoich wymaganiach. 

Jest to również krok, w którym po zatwierdzeniu przez obie strony wszystkich szczegółów technicznych, przedstawiamy Ci wycenę i czas realizacji projektu, jak również warunki płatności i etapy pośrednie (milestones).

Po uzgodnieniu przez obie strony budżetu i harmonogramu, możemy przejść do kolejnego, ostatniego kroku w naszym procesie RnDaaS.

KROK 4 – ROZPOCZĘCIE PROJEKTU

Ostatni, czwarty etap naszego procesu R&DaaS- po zatwierdzeniu przez Ciebie naszej oferty, możemy rozpocząć proces wdrażania projektu w życie.

W trakcie całego procesu jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby zapewnić Ci wsparcie i rozwiązać wszelkie problemy, które mogą się pojawić po drodze.

Bardzo cenimy sobie relacje z naszymi klientami, dlatego w razie potrzeby zapewniamy Ci kontrolę jakości, nawet gdy realizacja projektu jest już prawie zakończona.

WiRan Gdynia - proces B+R krok 4

OBEJRZYJ NASZE OSTATNIE PROJEKTY!

DLACZEGO WSPÓŁPRACA Z NAMI

20 lat doświadczenia - WiRan Sp. z o.o.

Założony w 2002 roku WiRan jest ekspertem w dziedzinie projektowania urządzeń radiowych i sprzętu elektronicznego.

projektowanie RF i konsultacje EMC - WiRan Sp. z o.o.

Jesteśmy czymś więcej niż inżynierami – jesteśmy Twoimi konsultantami.

Inżynierowie RF - WiRan Sp. z o.o.

Absolwenci Politechniki Gdańskiej – inżynierowie RF i specjaliści od telemetrii.

RF design solutions - kompleksowy dostawca usług - WiRan Sp. z o.o.

Kompleksowy dostawca usług. Koncepcja, testy i produkcja wykonywana we własnym zakresie.

Rosnący w szybkim tempie rynek i coraz krótsze cykle życia produktów sprawiają, że czas wprowadzenia produktu na rynek (ang. Time to Market) staje się coraz ważniejszym aspektem. Dlaczego time-to-market jest tak ważny? Skrócenie tradycyjnego cyklu życia produktu – w wielu branżach – oznacza, że wymiana usługi lub linii produktów co około dwa lata jest obecnie praktycznie normą. 

Ponadto, jeśli przedsiębiorstwo nie jest w stanie sprawnie wprowadzić swojego produktu na rynek ryzykuje, że konkurencja okaże się szybsza, a innowacyjność i atrakcyjność planowanego produktu gwałtownie zmniejszy się. Czas wprowadzenie produktu na rynek (TTM) jest jednym z atutów firmy WiRan. Jako dostawca usług R&D (R&DaaS) jesteśmy w stanie zrealizować Twój projekt od etapu 1 (projekt specyfikacji technicznej) do etapu N (działający prototyp) w odpowiednio krótkim czasie. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie projektowania radiowego, a nasze doświadczenie w tym zakresie sięga już dwóch dekad.

UZYSKAJ OFERTĘ JUŻ TERAZ

WIRAN OD KUCHNI

OBSŁUGIWANE BRANŻE

Branża kosmiczna - WiRan
Branża kolejowa - WiRan
Branża IoT - WiRan
Branża morska - WiRan
Customer reviews - Telemobile Electronics and WiRan Poland

“Polecamy WiRan jako dostawcę usług R&DaaS w dziedzinie elektroniki i projektowania hardware, a w szczególności know-how w zakresie rekonfiguracji sieci radiowych i urządzeń do pomiaru EMC.”

Marek Łangowski, 2019 

Telemobile Electronics

www.telemobilelabs.com

Customer reviews - Telemobile Electronics and WiRan Poland

„Współpracujemy z WiRanem od 2014 roku. Możemy polecić ten zespół jako wiarygodnego partnera w projektach badawczo-rozwojowych, począwszy od analizy wymagań, studium wykonalności, a skończywszy na dostawie produktu końcowego”.

Rafał Namiotko, 2019

CTM Gdynia

www.ctm.gdynia.pl 

Customer reviews - Telemobile Electronics and WiRan Poland

„WiRan zapewnił naszemu zespołowi SOLARIS w Poznaniu szkolenie z zakresu podstaw RF, obejmujące takie tematy jak komponenty, normy, systemy komunikacyjne, interfejsy radiowe, okablowanie i zapewnienie jakości.”

Michał Podolski, 2016

Solaris Bus & Coach

www.solarisbus.com

produkty Internetu Rzeczy - SEZO - WiRan Gdynia

Dlaczego IoT ma znaczenie dla Ciebie i Twojej firmy? Podłączenie twojej firmy do sieci IoT może zwiększyć jej wydajność, bezpieczeństwo, a w ostatecznym rozrachunku także jej rentowność.

Nasi inżynierowie RF i HW z WiRan mogą wesprzeć Twój projekt ekspertyzą w zakresie RF i telemetrii, dodając funkcjonalności RF do Twoich urządzeń, czyniąc je częścią świata Internetu Rzeczy. Wraz z zespołem inżynierów opracowaliśmy również własną gamę produktów, wykorzystując najlepsze dostępne technologie, pod marką SEZO. Nasze urządzenia mogą być podłączone do takich platform jak platforma Orange Live Objects, co ułatwia analizę i wykorzystanie zebranych danych.

WiRan zajmuje się konceptualizacją i tworzeniem produktów IoT. Jedno z naszych rozwiązań można zobaczyć na „LTE-M Prototyping Summit in Vienna”.

NAPISZ DO NAS

Polityka Prywatności WiRan