pracuj @WiRan

DOŁĄCZ DO NAS!

“Specjalizujemy się w telemetrii, technologii RF/Microwave, rozwiązaniach IoT (LoRa, LoRaWan, NB-IoT i LTE-M) oraz badaniach EMC. Nasze przedsiębiorstwo opiera się na trzech filarach. Po pierwsze, posiadamy dwadzieścia lat doświadczenia w tej dziedzinie, co owocuje nie tylko siecią międzynarodowych partnerów, dostawców i klientów, ale również zdolnością do walidacji pomysłów i specyfikacji technicznych produktów w bardzo krótkim czasie. Po drugie, mamy do dyspozycji najwyższej klasy sprzęt pomiarowy i przestrzeń laboratoryjną, uniezależniająca nas od podwykonawców, co również eliminuje ryzyko dla naszych klientów. Po trzecie, nasi wykwalifikowani inżynierowie i pracownicy działu sprzedaży – niewielka fluktuacja pracowników jest bezpośrednim wynikiem kultury naszej firmy. W WiRanie możesz być sobą i doświadczyć rozwoju osobistego, pracując nad ekscytującymi projektami, które kształtują rynek.”

(Maciej Król, Założyciel i Prezes Zarządu Wiran Sp. z o.o.)

PYTANIA?

POZNAJ NAS 

AKTUALNIE OTWARTE POZYCJE

Inżynier oprogramowania embedded (FW)

od 8,000 PLN brutto miesięcznie

O NAS

WiRan jest firmą B2B świadczącą usługi badawczo-rozwojowe z zakresu elektroniki dla krajowych i międzynarodowych klientów w sektorach kosmicznym, morskim, kolejowym, przemysłowym i teleinformatycznym. Nasze doświadczenie obejmuje technologie radiowe i bezprzewodowe, rozwój części elektronicznych, szybkie prototypowanie produktów, studia wykonalności, certyfikacje, testy EMC, by wymienić tylko kilka z nich. Założone w 2002 roku WiRan Polska już wkrótce będzie dwudziestoletnim biurem projektowym HW – wspierającym zróżnicowanych i międzynarodowych klientów od koncepcji, poprzez prototypowanie, aż po dostarczanie wysokiej jakości urządzeń elektronicznych. Nasze rozwiązania projektowe można znaleźć w przestrzeni (moduły komunikacji satelitarnej), montowane wokół Trójmiasta dla obywateli (systemy pomiaru jakości powietrza), jako rozwiązania WiFi w pociągach, a także w formie rozwiązań antenowych stosowanych na statkach, by wymienić tylko kilka z nich. Aby uzyskać więcej informacji i skorzystać z usług WiRan, prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego.

oferta pracy

Inżynier oprogramowania embedded (FW)

O NAS:

WiRan to kompleksowy dostawca rozwiązań związanych z techniką RF, z doświadczeniem na rynku militarnym, kolejowym, IoT (w oparciu o sieć LoRa i NB-IoT) i kosmicznym. Realizujemy projekty od koncepcji do działającego prototypu wraz z dedykowanymi testami pozwalającymi zapewnić wymaganą jakość produktu. WiRan pod marką SEZO oferuje pakiet produktów, które najlepiej można opisać jako rozwiązania IoT o dużym zasięgu, z możliwością dostosowania do potrzeb klienta. Wraz z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera oprogramowania embedded (FW).

Zadania, które na Ciebie czekają:

 •  tworzenie i rozwijanie oprogramowania układowego w języku C na mikrokontrolery w architekturze ARM m.in. STM32, Nordic nRF
 • tworzenie dokumentacji testowej
 • tworzenie przypadków testowych na podstawie dokumentacji projektowej
 • testowanie produktów przy użyciu opracowanych przypadków
 • raportowanie wyników
 • projektowanie środowiska do przeprowadzania testów

W ich wykonaniu pomoże Ci:

 •  wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria systemów, elektronika, automatyka i robotyka, pokrewne),- wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria systemów, elektronika, automatyka i robotyka, pokrewne)
 • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na danym stanowisku bądź pokrewnym, w tym w zakresie:
  • tworzenia i rozwijania oprogramowania układowego w języku C na mikrokontrolery w architekturze ARM m.in.. STM32, Nordic nRF
  • doboru niezbędnych układów peryferyjnych
  • przeprowadzania testów oprogramowania układowego/niskiego poziomu dla ukł. testowych i prototypów
  • tworzenia dokumentacji projektowej i raportowanie wykonywanych zadań

W zamian otrzymasz:

 • elastyczny czas pracy
 • pracę w zgranym zespole specjalistów
 • przyjemną atmosferę w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej
 • możliwość rozwoju ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie
 • otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwość realnego wpływu na rozwój produktów
 • wynagrodzenie 8-10 tys. brutto, w zależności od doświadczenia

APLIKUJ TERAZ!

Aplikuj via e-mail

Chcesz się zgłosić? Wyślij e-mail na adres info@wiran.pl z załączonym wstępem i życiorysem.

Deadline

Ta oferta pracy jest otwarta do 31.12.2020. Jeśli będziemy zainteresowani współpracą z Tobą, kolejnym etapem będzie rozmowa kwalifikacyjna w formie wideokonferencji.

Miejsce pracy

Gdynia Redłowo
R

Dostępność

To jest pozycja na cały etat. 40 godzin rozłożonych na 5 dni w tygodniu.

Utrzymanie równowagi między życiem prywatnym a zawodowym to nie lada wyzwanie. Dlatego WiRan wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pracowników, obdarza ich zaufaniem i umożliwia dopasowanie modelu pracy do ich indywidualnych potrzeb i rodzaju wykonywanych obowiązków.

Wyślij swoją aplikację na info@wiran.pl, w tytule maila wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisane klauzuli “Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.Wyślij swoją aplikację na info@wiran.pl, w tytule maila wpisując nazwę stanowiska.

WiRan Gdynia - Hardware Design Office since 2002

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

EMC testing and precertifications - Gdynia

Eksperci IoT (LoRa, LoRaWan, NB-IoT and LTE-M)

WiRan jest biurem projektowym z dwiema dekadami doświadczenia w projektowaniu RF i telemetrii. Opracowujemy i produkujemy rozwiązania IoT dla różnych gałęzi przemysłu (kolejowego, morskiego, kosmicznego). Jesteśmy ekspertami w zakresie technologii RF.

+48 58 663 10 10

Problemy związane z EMC? Chcesz stworzyć nowy produkt IoT? Zarezerwuj bezpłatną konsultację z naszym zespołem inżynierów!

Godziny pracy

Poniedziałek – Piątek: 8:00 –  16:00
Sobota & Niedziela: zamknięte

Znajdziesz nas tu

WiRan Sp. z o.o.
aleja Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

Hardware & IoT Design office - Gdynia