nasz zespół

„Doświadczenie przeplatane ciekawością i chęcią rozwoju”

WiRan - zespół - rozwiązania IoT i projektowanie RF

Zespół WiRan składa się obecnie z ponad 20 doświadczonych inżynierów. Uwielbiamy to, co robimy. Naszą pasją jest hardware – budujemy rzeczy, testujemy, tworzymy kolejne iteracje, żeby na koniec dostarczyć gotowy produkt. I robimy to od 2002 roku. Mamy to szczęście, że młodsi pracownicy podzielają nasz entuzjazm dla innowacyjnych i inteligentnych rozwiązań.

Możesz nazywać nas „geekami”, „nerdami”, albo po prostu absolwentami Politechniki Gdańskiej z Wydziału Elektroniki. Innym odpowiednim opisem dla WiRan byłby „doświadczony zespół ze zdrową dawką ciekawości i chęci do nauki i rozwoju”. 

Ale przede wszystkim jesteśmy grupą ludzi – wszyscy mamy rodziny, niektórzy z nas mają dzieci, przeróżne pasje, takie jak bieganie na długich dystansach, polowanie i strzelanie, koszykówka, gra w orkiestrach muzycznych (trąbka), amatorskie tworzenie (granie) muzyki czy wspinaczka górska (alpinista).

Zdajemy sobie sprawę z tego, że świadczymy kompleksowe, oparte na wiedzy usługi biznesowe dla naszych klientów. Dlatego w razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

NASZE VIPy

pracownicy WiRan - projektowanie RF - Maciej Król

Maciej Król

CEO

Maciej jest współzałożycielem i prezesem WiRan. Posiada ponad 15 lat praktycznego doświadczenia w projektowaniu, badaniach, rozwoju, zarządzaniu, testowaniu, rozwiązywaniu problemów i produkcji pasywnych i aktywnych komponentów i zespołów.

Maciej prowadził i koordynował różne projekty dla klientów w Niemczech, USA i Szwecji.

pracownicy WiRan - rozwiązania IoT - Robert Stefański

Robert Stefański

CTO

Robert jest częścią zespołu kierowniczego WiRan, obecnie pełni funkcję Dyrektora ds. Technologii, w którym nadzoruje zespół 11 inżynierów. 

Robert ma ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu pasywnych i aktywnych komponentów dla sieci komórkowych, projektowaniu wzmacniaczy dla telewizji (CATV i SMATV).

pracownicy WiRan - rozwiązania IoT - Robert Stefański

Robert Stefański

CTO

pracownicy WiRan - projektowanie RF - Adrian Klarecki

ADRIAN KLARECKI

COO

Adrian ma ponad 15-letnie doświadczenie związane z prototypowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych i jest z firmą od początku jej istnienia.

Lubi porządek, proste i skuteczne rozwiązania. Adrian – podobnie jak Maciej – jest zapalonym biegaczem długodystansowym.

MISJA I WIZJA FIRMY

Pomagamy przekładać faktyczne potrzeby naszych klientów na konkretne, działające i bezpieczne rozwiązania. Nawet złożone cele naszych klientów w obszarach związanych z elektroniką militarną, kosmiczną, laboratoryjną i wysokoczęstotliwościową są dla nas wyzwaniem, a nie problemem. Wymaga to od nas wiedzy, otwartości i elastyczności działania. I tacy właśnie jesteśmy. Dlatego budujemy i utrzymujemy kompetentny oraz otwarty na wyzwania zespół. Dzięki temu wiemy, jak tworzyć rozwiązania, których jeszcze nie ma, a odpowiadającena obecne i przyszłe potrzeby naszych klientów. Rozwijamy również zaplecze techniczne, które umożliwia takie działanie.

WiRan values - HONESTY
WiRan values - DEVELOPMENT
WiRan values - COOPERATION
WiRan values - RESPONSIBILITY

MASZ PYTANIA? NAPISZ!

W CZYM JESTEŚMY NAJLEPSI

PRASA

Produkty WiRan i SEZO zostały wymienione w różnych mediach offline i online. Można nas znaleźć na przykład na stronach www.hubraum.com (inkubator technologiczny Deutsche Telekom) oraz www.space.biz.pl (Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego).
WiRan i Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego - projektowanie RF
SEZO na wydarzeniu HUBRAUM w Wiedniu