fbpx

jobs @WiRan

COME WORK WITH US!

WiRan Poland | Hardware Design office | since 2002

“We specialize in telemetry, RF/Microwave technology, IoT solutions (LoRa, LoRaWan, NB-IoT and LTE-M), and EMC testing. The current backbone of your venture is threefold: Firstly, two decades of experience in this space, which results not only in a fast network of international partners, suppliers and customers, but also the ability to validate product ideas and technical specification in a very timely manner. Secondly, top-notch measurements equipment and laboratory space here on-premise. We are not dependent too much on subcontractors, which also eliminates risks for our clients. Lastly, our skilled engineers and sales staff. Our low fluctuation is a direct result of our company culture. You can be yourself here at WiRan, and you will develop yourself, as you work on exciting projects that shape the marketplace in the future to come.“

(Maciej Krol, Founder & CEO of WiRan Sp. z o.o.)

ANY QUESTIONS?

MEET US

CURRENT OPEN POSITIONS

Inżynier oprogramowania układowego (FW)

from 8,000 PLN gross per month

Inżynier elektronik RF

ABOUT US

WiRan Gdynia| Innovation in RF Design since 2002

Wiran Poland is a B2B company providing R&D as a Service to national and international clients in the sectors space, maritime, railway, industrial and IoTOur expertise lies in Radio Frequency and Wireless technologies, the development of electronic parts, fast product prototyping, feasibility studies, certifications, EMC testing, just to name a few. Founded in 2002, WiRan Poland is looking back at soon to be 20 yrs as a HW design office – supporting a diverse and international client-base from the conception to prototyping to product quality delivery of electronic devices.

You can find our design solutions in space (satellite communication modules), mounted around Tricity for citizens (air quality measuring systems), as WiFi solutions on trains, and in form of antenna solutions used by vessels, just to name a few. For more information and use cases of WiRan Poland services please us our contact form here.

Job opening

O NAS:

WiRan to kompleksowy dostawca rozwiązań związanych z techniką RF, z doświadczeniem na rynku militarnym, kolejowym, IoT (w oparciu o sieć LoRa i NB-IoT) i kosmicznym. Realizujemy projekty od koncepcji do działającego prototypu wraz z dedykowanymi testami pozwalającymi zapewnić wymaganą jakość produktu. WiRan pod marką SEZO oferuje pakiet produktów, które najlepiej można opisać jako rozwiązania IoT o dużym zasięgu, z możliwością dostosowania do potrzeb klienta. Wraz z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko.

Zadania, które na Ciebie czekają:

  •  tworzenie i rozwijanie oprogramowania układowego w języku C na mikrokontrolery w architekturze ARM m.in. STM32,
  • Nordic nRF
  • tworzenie dokumentacji testowej
  • tworzenie przypadków testowych na podstawie dokumentacji projektowej
  • testowanie produktów przy użyciu opracowanych przypadków
  • raportowanie wyników
  • projektowanie środowiska do przeprowadzania testów

W ich wykonaniu pomoże Ci:

  •  wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria systemów, elektronika, automatyka i robotyka, pokrewne),- wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria systemów, elektronika, automatyka i robotyka, pokrewne)
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na danym stanowisku bądź pokrewnym, w tym w zakresie:
    • tworzenia i rozwijania oprogramowania
    • układowego w języku C na mikrokontrolery w architekturze ARM m.in.. STM32, Nordic nRF
    • doboru niezbędnych układów peryferyjnych
    • przeprowadzania testów oprogramowania układowego/niskiego poziomu dla ukł. testowych i prototypów
    • tworzenia dokumentacji projektowej i raportowanie wykonywanych zadań

W zamian otrzymasz:

  • elastyczny czas pracy
  • pracę w zgranym zespole specjalistów
  • przyjemną atmosferę w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej
  • możliwość rozwoju ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwość realnego wpływu na rozwój produktów
  • wynagrodzenie 8-10 tys. brutto, w zależności od doświadczenia

Chcesz się zgłosić? Wyślij e-mail na adres info@wiran.com z załączonym wstępem i życiorysem.

Deadline

Ta oferta pracy jest otwarta do 15. sierpnia. Jeśli będziemy zainteresowani współpracą z Tobą, kolejnym etapem będzie rozmowa kwalifikacyjna w formie wideokonwerencji.

Miejsce pracy

Gdynia Redłowo
R

Dostępność

To jest pozycja na cały etat. 40 godzin rozłożonych na 5 dni w tygodniu.

Utrzymanie równowagi między życiem prywatnym a zawodowym to nie lada wyzwanie. Dlatego WiRan wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pracowników, obdarza ich zaufaniem i umożliwia dopasowanie modelu pracy do ich indywidualnych potrzeb i rodzaju wykonywanych obowiązków.

Wyślij swoją aplikację na info@wiran.pl, w tytule maila wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisane klauzuli “Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.Wyślij swoją aplikację na info@wiran.pl, w tytule maila wpisując nazwę stanowiska.

Job opening

O NAS:

  • projektowanie pasywnych komponentów mikrofalowych tj. m.in.. diplexery i anteny do zastosowań kosmicznych
  • tworzenie dokumentacji projektu
  • przeprowadzanie pomiarów i strojenia prototypów

  •  wykształcenie wyższe RF (magisterskie, doktorskie)
  • min. 5 lata doświadczenia zawodowego na danym
    stanowisku bądź pokrewnym, w tym doświadczenie w
    zakresie:
    • projektowania schematów/layoutów urządzeń RF
    • obsługi symulatorów pełnofalowych CST, HFSS oraz FEKO
    • obsługi wyposażenia laboratorium RF – analizatorów widma, analizatorów sieci, stacji
      pomiarowych PIM, oscyloskopów itd.
    • diagnostyki oraz rozwiązywania problemów

  •  elastyczny czas pracy
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie 8-10 tys. brutto w zależności od doświadczenia

Chcesz się zgłosić? Wyślij e-mail na adres hello@emailaddress.com z załączonym wstępem i życiorysem.

Deadline

R

Dostępność

WiRan Gdynia - Hardware Design Office since 2002

CONTACT US NOW!

EMC testing and precertifications - Gdynia

 IoT (LoRa, LoRaWan, NB-IoT and LTE-M) expertise and hardware design office

WiRan is a hardware design office with two decades of experience in RF design and telemetry. We develop and produce IoT solutions for various industries (industrial, railway, maritime, space). We are experts when it comes to RF technologies.

+48 58 663 10 10

EMC issues or challenges related to IoT Hardware design? Book a free consultation with our engineering team!

Office hours

Monday – Friday: 8:00 –  16:00
Saturday & Sunday: closed

You will find us here

WiRan Sp. z o.o.
aleja Zwycięstwa 96/98
81-651 Gdynia
Poland

Hardware & IoT Design office - Gdynia

Lorem ipsum

Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum

Lorem ipsum

Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum
Lorem ipsum

info@wiran.pl